Augustine Restaurant

Augustine Restaurant
Salónek
Zahrádka
Bezbariérová
Parking
Nekuřácký prostor
TOP100
Letenská 12
Praha 1 - Malá Strana
118 00
7–23, denně
    266 112 280
Zvláštnost:
Citlivě renovované prostory augustiniánského kláštera nabízejí soukromí i nevtíravý luxus v restauraci, baru, atriu i přilehlých dalších prostorách skrytých v tomto tajemném skvostu Malé Strany. Pokrmy jsou kreativní, sezonní a čerstvé.

Již není volné místo k rezervaci.

Fichtner Marek


2156.jpg

Šéfkuchař Marek Fichtner je znám svou filozofií, kdy rád využívá čerstvé lokální suroviny. Spolu se svým týmem Vám nabízí to nejlepší z evropské i české kuchyně, a to vždy v elegantní a moderním pojetí. Zkušenosti sbíral na luxusních zámořských lodích, kde se vypracoval až na pozici Executive Chef. Dále působil v Saudské Arábii v hotelu Al  Faisaliah by Rosewood, kde měl tu čest vařit dokonce i pro královskou rodinu. Jeho další kroky vedly přes stáže v nejlepší restauraci na světě Noma v Kodani a ve švýcarském luxusním hotelu The Dolder Grand zpět do České republiky, konkrétně do hotelu Kempinski, odkud se po 6leté zkušenosti dostal do Augustine Restaurant. V roce 2015 Marek figuroval coby jeden z porotců v kulinářské show MasterChef.

  
Muži se v lásce často chovají jako v restauraci. Objednají si jídlo podle jídelního lístku a potom šilhají na sousedův stůl.
Anonym
Top
English