Lobkowicz Premium

Řemeslné pivo s fortelem a tradicí
 
Pivovar Černá Hora  

Milujeme rozmanitost, protože kdyby byla všechna piva stejná, nikoho by nebavila. Proto v Pivovarech Lobkowicz Group jdeme cestou menších lokálních pivovarů, které mají svůj osobitý charakter a vaří jedinečná piva. Taková, která mají duši místa, kde vznikla, vyrobená tradičními postupy podle osvědčených receptur s důrazem na poctivost a unikátnost každého druhu a značky.
Pivovar Ježek
 
Máte chuť na některé z prémiových piv značky Lobkowicz Premium? Tato značka nabízí tradiční český ležák, osvěžující pšeničný, vydatný kvasnicový a výrazný černý ležák a také ALE, ve kterém najdete bohaté chmelové aroma s tóny citrusů a koření. Výrazná hořkost piva je podtržena chutí přírodního chmele a grepu.
 
V každém z našich pivovarů se vaří lokální řemeslné pivo v té nejlepší kvalitě.
 
Pivovar Platan
Pivovar Klášter vděčí za své jméno cisterciáckému klášteru, který na jeho místě stával. Středověké tajemno a sklepy vytesané hluboko do skály dávají vzniknout jedinečnému pivu stejného jména. Pivovar v Hlinsku vznikl na začátku 20. století. I tak ale už svým pivem Rychtář vařeným tradičním postupem z hlávkového chmele oslovil generace pivařů a stal se proslulým nejen přímo ve městě, ale i v jeho okolí. A že měl velkou konkurenci. Pouze padesát kilometrů na jih totiž leží Pivovar Jihlava, který vyrábí také skvělé lokální pivo. To drží i ve svém názvu symbol a barvy města a jmenuje se Ježek. Toto pivo je vařeno podle původních receptur s typicky výraznou hořkostí. V jižních Čechách nás reprezentuje pivovar v Protivíně s unikátní měděnou varnou, v níž se dodnes vaří pivo Platan. O tom se říká, že se v něm odráží srdce jižních Čech. Moravskou náturu zosobňuje pivo i pivovar Černá Hora. A samozřejmě skvěle chutná. A to nejen v klasické verzi, ale také v podobě míchaných pivních nápojů, limonád i balené vody. Zkrátka pivovar, který nabízí tolik rozmanitých chutí a variant jako sama Morava.
 
Pivovar Rychtář
Pivovar Uherský Brod přináší stejnojmenné poctivé pivo z drsné krajiny na úpatí Bílých Karpat. Je vařeno tradičními postupy pouze z těch nejvybranějších surovin. Poslední, ne však co do významu, je pivovar ve Vysokém Chlumci. Zdejší panství patřilo rodu Lobkowiczů po dlouhé roky. A ačkoliv první zmínka o vaření piva na tomto místě pochází již z roku 1466, pivovar jde pořád s dobou. Třeba svým IPA Flying Cloud, speciálním polotmavým pivem moderního ražení.
 
Pokud tedy rádi zkoušíte nové chutě, můžete si být jisti, že si z našich piv rozhodně vyberete to, se kterým bude vaše duše i chuť souznít. 
 
 

Galerie Lobkowicz
Galerie Lobkowicz
Galerie Lobkowicz
Galerie Lobkowicz
Galerie Lobkowicz
Galerie Lobkowicz
Galerie Lobkowicz
Galerie Lobkowicz
Galerie Lobkowicz
Galerie Lobkowicz
Galerie Lobkowicz
Galerie Lobkowicz
Galerie Lobkowicz
Galerie Lobkowicz 
U jídelního stolu je jediné místo, kde se první hodinu nikdy nenudíte.
Anthelme Brillat-Savarin
Top
English