Lobkowicz Premium

Řemeslné pivo s fortelem a tradicí
 
Pivovar Černá Hora  

Milujeme rozmanitost, protože kdyby byla všechna piva stejná, nikoho by nebavila. Proto v Pivovarech Lobkowicz Group jdeme cestou menších lokálních pivovarů, které mají svůj osobitý charakter a vaří jedinečná piva. Taková, která mají duši místa, kde vznikla, vyrobená tradičními postupy podle osvědčených receptur s důrazem na poctivost a unikátnost každého druhu a značky.
Pivovar Ježek
 
Máte chuť na některé z prémiových piv značky Lobkowicz Premium? Tato značka nabízí tradiční český ležák, osvěžující pšeničný, vydatný kvasnicový a výrazný černý ležák a také ALE, ve kterém najdete bohaté chmelové aroma s tóny citrusů a koření. Výrazná hořkost piva je podtržena chutí přírodního chmele a grepu.
 
V každém z našich pivovarů se vaří lokální řemeslné pivo v té nejlepší kvalitě.
 
Pivovar Platan
Pivovar Klášter vděčí za své jméno cisterciáckému klášteru, který na jeho místě stával. Středověké tajemno a sklepy vytesané hluboko do skály dávají vzniknout jedinečnému pivu stejného jména. Pivovar v Hlinsku vznikl na začátku 20. století. I tak ale už svým pivem Rychtář vařeným tradičním postupem z hlávkového chmele oslovil generace pivařů a stal se proslulým nejen přímo ve městě, ale i v jeho okolí. A že měl velkou konkurenci. Pouze padesát kilometrů na jih totiž leží Pivovar Jihlava, který vyrábí také skvělé lokální pivo. To drží i ve svém názvu symbol a barvy města a jmenuje se Ježek. Toto pivo je vařeno podle původních receptur s typicky výraznou hořkostí. V jižních Čechách nás reprezentuje pivovar v Protivíně s unikátní měděnou varnou, v níž se dodnes vaří pivo Platan. O tom se říká, že se v něm odráží srdce jižních Čech. Moravskou náturu zosobňuje pivo i pivovar Černá Hora. A samozřejmě skvěle chutná. A to nejen v klasické verzi, ale také v podobě míchaných pivních nápojů, limonád i balené vody. Zkrátka pivovar, který nabízí tolik rozmanitých chutí a variant jako sama Morava.
 
Pivovar Rychtář
Pivovar Uherský Brod přináší stejnojmenné poctivé pivo z drsné krajiny na úpatí Bílých Karpat. Je vařeno tradičními postupy pouze z těch nejvybranějších surovin. Poslední, ne však co do významu, je pivovar ve Vysokém Chlumci. Zdejší panství patřilo rodu Lobkowiczů po dlouhé roky. A ačkoliv první zmínka o vaření piva na tomto místě pochází již z roku 1466, pivovar jde pořád s dobou. Třeba svým IPA Flying Cloud, speciálním polotmavým pivem moderního ražení.
 
Pokud tedy rádi zkoušíte nové chutě, můžete si být jisti, že si z našich piv rozhodně vyberete to, se kterým bude vaše duše i chuť souznít. 
 
 

Galerie Lobkowicz
Galerie Lobkowicz
Galerie Lobkowicz
Galerie Lobkowicz
Galerie Lobkowicz
Galerie Lobkowicz
Galerie Lobkowicz
Galerie Lobkowicz
Galerie Lobkowicz
Galerie Lobkowicz
Galerie Lobkowicz
Galerie Lobkowicz
Galerie Lobkowicz
Galerie Lobkowicz 
Nepijeme proto, abychom upadli, ale abychom se povznesli.
Perské přísloví
Top
English