Profil uživatele
avatar

Perry

Gourmet

život je příliš krátký na to, abychom pili špatná vína.

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
7
1
Počet komentářů 22
Ohodnocené restaurace 5
Účast na gastroakcích 0

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2017: 5

Moje komentáře

> 13.02.2017 - La Veranda: Michelinská hvězda na...
Michelinská hvězda na dveřích dnes skutečně odpovídala kvalitě jídla - ryba dne, sklenka dobře ošetřeného Sancerre, minerálka, ristretto. Byl jsem maximálně spokojen a přidal jsem jen vlídnou připomínku milé servírce - že smetana do kávy vždy musí být teplá. Hodnotím jen hůře interiér, protože mám rád něco jiného. Ale jinak skvělé, doporučuji!
> 11.02.2017 - Nebozízek: Jsa pražák jsem po...
Jsa pražák jsem po delší době opět navštívil Nebozíkek. Zaskočilo mě, že mě nechtěli nechat poobědvat u stolu s ubrusem - co kdyby prý přišlo víc lidí... a stůl je pro šest! Raději prostřeli ubrousek na plastový stůl. Skokem do RaJ. Jídlo průměrné, cena ca 600,- asi odpovídala místu. Neurazilo mě to, ale ani nenadchlo. Kdyby zde nebyl tak nádherný výhled, kombinovaný s dopravou lanovkou, tak se už nevrátím.....Možná za rok, až zase zapomenu.
> 11.02.2017 - Manú Risto: Nevěděl jsem, že pan...
Nevěděl jsem, že pan Riddi prodal rest Da Emanuell a potěšila mě informace o nové restauraci pod jeho vedením na Dětském ostrově. Navštívil jsem v krátké době 2x. Personál vstřícný místo s nádherným výhledem, ale myslím, že ceny neodpovídají kvalitě. Poprvé předkrm, rybu, sklenku vína, ristretto za 1420 a podruhé totéž, ale se steakem za 1634,- Kvalita steaku, stejně jako úprava mě vysloveně zklamala. Prostě moc peněz za málo muziky. Zkusím to ještě za půl roku naposledy....
> 11.02.2017 - Rest: Rest. jsem objevil až...
Rest. jsem objevil až 2017. Navštívil jsem dosud 2x a byl jsem velmi, skutečně velmi, spokojen Vynikající milá obsluha, příjemný interiér s hořícím krbem, skvělý vinný lístek! Našel jsem zde vína, která nejsou běžná za dobré ceny. Mají i točené pivo. Doporučuji na ryby, ale i steak byl výborný. Těším se na léto a jejich zahrádku a láhev Vinho verde. Dokonce není obtížné v místě zaparkovat!