Profil uživatele
avatar

Kubajs

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
2
0
Počet komentářů 14
Ohodnocené restaurace 4
Účast na gastroakcích 10

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2017: 4

Moje komentáře

> 17.02.2017 - Grand Cru: V rámci GRF jednoznačně...
V rámci GRF jednoznačně nejlepší zážitek. Obsluha po dlouhé době vynikající, nevtíravá a pozorná. Jídlo bylo vynikající, jen možná tužší kachní prso, ale to je věc názoru. Vína trochu slabší, ale sklenka Deutz na začítek super. Nemůžu nic jiného, než navštívit znova restauraci.
> 07.02.2017 - Spices Restaurant and Bar: Stejně jako v milých...
Stejně jako v milých letech vynikající. Z jídla nemám co vytknout, možna chilli omačce k rolkam, ale jinak to bylo vynikající. Obsluha opět nezklamala, milá přátelská. Koktejl na začátek velmi milým překvapením, mohlo by to tak být všude ;-) Prostory vkusně zařízené. Na závěr setkání s šéfkuchařem bylo příjemnou tečkou téhle návštěvy v rámci GRF. Příště zase :-)
> 07.02.2017 - Aureole Fusion Restaurant & Lounge: Navštěva v rámci GRF...
Navštěva v rámci GRF hned první den nebyla štastná volba. Po usazení se táhl z okolí smrad čistících prostředku, chvalihodné, že vyčistili před příchodem stůl, ale chlorem se to nedělá. Bohužel tohle navodilo špatnou atmošku a pak už se to táhlou celou večeři. Oblusha se snažila a nemám co vytknout. Předkrm dobrý, s hlavním chodem už to nebylo tak slavné. Panenka neměla skoro žádnou chut, ale bůček výbornej. Dezert to celé aspon trochu vyvážil, pěna byla famozní, ale ten led trochu zbytečnej.