Profil uživatele
avatar

romkan

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
0
0
Počet komentářů 7
Ohodnocené restaurace 1
Účast na gastroakcích 26

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2017: 1

Moje oblíbené z Maurerova výběru GRAND RESTAURANT

Moje komentáře

> 01.03.2017 - Bianco e Nero: Vynikající, tak bych...
Vynikající, tak bych zhodnotila návštěvu restaurace, kterou jsme zatím neznali. Obsluha výborná, číšník Michal byl perfektní!!!, nejlepší obsluha a výklad ze všech navštívených restaurací. Jídlo velmi dobré, zajímavé. První dva chody byly dost syté, tak jsme uvítali, že dezert byl lehký. Jednoznačně se sem vrátíme :-)
> 31.01.2017 - Corinthia Hotel Prague, Rickshaw: Jídlo bylo celkem...
Jídlo bylo celkem zklamání. Na předkrm jsme dlouho čekali, téměř přes půl hodiny. Navíc tématicky oliheň neladila s jehněčím jako hlavním chodem. Jehněčí navíc servírováno jen s rýží, nic navíc. Bylo to zklamání. Z menu byl výborný jen dezert. Obsluha milá, možná až příliš. Byli jsme dost zklamáni v porovnání s ostatními restauracemi .
> 31.01.2017 - Bílá kráva: Menu nás milé...
Menu nás milé překvapilo. Vše v zásadě velmi chutné. Co bych pouze vytkla, tak u steaku se nás nezeptali, jak ho chceme upravit, což považuji za chybu, ne každý má rád steak medium rare. Stejně tak paní servírka nám k jednotlivým chodům nic moc neřekla, její kolega to ovšem vždy doopravil a uvedl na pravou míru. Celkově příjemný zážitek. Ale je co vylepšovat.
> 31.01.2017 - Aquarius Restaurant: Teď jsme se vrátili z...
Teď jsme se vrátili z večeře a musím hned hodnotit. Jídlo bylo luxusní, tak výborný vývar jsme ještě nejedli, stejně tak předkrm. Opravdu parádní večeře. Pokud bych měla něco označit negativně, tak pouze dezert trochu zklamal oproti zbytku menu. Obsluha milá, černovlasá servírka velmi profesionální a sympatická. Hezký zážitek. Určitě se tam vrátíme.
> 31.01.2017 - Spices Restaurant and Bar: Vynikající obsluha,...
Vynikající obsluha, milá, pozorná. Jídlo vynikající. Asii máme rádi, takže jsme měli jen pozitivní dojem. Pouze interiér v částech restaurací je nezajímavý, není prostor ani atmosféra si uvědomit, že jste v luxusním hotelu.