Profil uživatele
avatar

Šumi

Connoisseur

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
18
1
Počet komentářů 71
Ohodnocené restaurace 8
Účast na gastroakcích 0

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2017: 8

Moje oblíbené z Maurerova výběru GRAND RESTAURANT

Moje komentáře

> 10.12.2016 - Eska: Zajímavé pojetí, ale...
Zajímavé pojetí, ale hlavně kvalitní suroviny. Tady mi chutnala i čočka (zde s panenkou). Při placení si rozhodně nezapomeňte nechat přibalit jejich chleba.
> 10.12.2016 - Asian Temple: Naprostý souhlas s...
Naprostý souhlas s komentářem níže. Na druhou stranu o víkendu přes oběd oáza klidu. A ještě si můžete vybrat, jestli to bude thajského nebo japonského stylu.
> 10.12.2016 - Café Savoy: Ideální místo, když je...
Ideální místo, když je na snídani spoustu času. A ty jejich párečky...
> 10.12.2016 - Farm Table: Zajímavý koncept a hezké...
Zajímavý koncept a hezké prostředí kousek za Prahou. Ale jídlu trochu něco chybí. Byli jsme dvakrát a vždy si aspoň jeden něco našel.
> 10.12.2016 - Ambiente – Pasta Fresca: Lanýžová symfonie -...
Lanýžová symfonie - gnocchi s černým lanýžem a čokoládový mousse s lanýžem, chilli a zmrzlinou ze slaného karamelu. Už se těším na příště a dám si to zase. ;-)
> 10.12.2016 - Čestr: Chci si pochutnat na...
Chci si pochutnat na výborném hovězí a výborné plzni? Tak tohle je pro mě už několik let jasná volba! Nemůžu si pomoct.
> 10.12.2016 - Blue Orange: Myslím, že dobrá volba...
Myslím, že dobrá volba pro občany severního města, pokud neví kam a nechtějí jet daleko. Kachna a biftek úplně v pohodě.
> 10.12.2016 - Augustine Restaurant: V těchto dnech najít v...
V těchto dnech najít v Praze klidné není vůbec jednoduché, proto jsme se sem vrátili. Pravda, že první návštěva uchvátila víc. Navíc multinárodní obsluha by potřebovala trochu zkoordinovat. Ale lehkou ganache z čokolády a s nugátovou zmrzlinou si nesmíte nechat ujít.
> 10.09.2016 - Eska: Zajímavě pojaté jak...
Zajímavě pojaté jak prostředí, tak i menu, které ale zásadně z kvalitních surovin. Bezchybný tataráček na skoro zdravých topinkách. Čočka nikdy nebyla můj favorit, ale s místní panenka šla tak nějak dohromady. Kuře s kaší na jídelním lístku není zrovna největší lákadlo, ale dá se opravdu udělat dobře a zajímavě. Tady. Sorbety extra poctivé.
> 10.09.2016 - La Gare Brasserie: Povedené omelety k...
Povedené omelety k příjemné snídani.
> 10.09.2016 - Bejzment: Burgery, burgery, parádní...
Burgery, burgery, parádní burgery! Se vším co k nim patří a na závěr výborná skořicová whiskey. To vlastně nebyl konec - ale až když nás naháněla obsluha po ulici, že jsme si zapomněli nechat vrátit...:-)
> 21.08.2016 - Grosseto Marina: Nejhodnotnější je...
Nejhodnotnější je určitě místo a potenciální výhled na Hrad. Rozhodně tak záleží na přípravě - automatická rezervace je totiž s výhledem do kuchyně, čemuž jsme se napodruhé vyhnuli. Jídlo dobré, nicméně o víkendu ve větší společnosti s velkými pauzami mezi chody. Obsluha trochu necitlivá, asi měl za úkol vyplnit právě ty mezery svojí častou přítomností.
> 18.08.2016 - Aromi: Přestěhování Aromi...
Přestěhování Aromi velmi prospělo - je to vzdušnější a člověk má více soukromí i pro business oběd. Mořský ďas na lanýži mě nadchl.
> 18.08.2016 - Rezidence Golf: Bohužel tu chybí mé...
Bohužel tu chybí mé loňské a předloňské hodnocení, kdy jsme golf v Mariánkách vždy spojili s prima ubytováním a výbornou kuchyní. Bohužel letos se letos kuchyně oddělila od hotelu a šla do nájmu. A to bylo velké zklamání, doplněné předraženým moravským vínem.
> 18.08.2016 - Augustine Restaurant: První návštěva a velké...
První návštěva a velké nadšení. Úžasné prostory a atmosféra - tohle je místo pro zvláštní příležitosti. Kuchyně a servis vynikající, ale to už tak trochu očekáváte dopředu. Tady opravdu víte, za co platíte. Jednoznačně můj zážitek roku!
> 18.08.2016 - VinodiVino: S couvertem mě Mirek7...
S couvertem mě Mirek7 pobavil, taky s tím mívám problém. Koncept se jim už pár let moc nevyvíjí, spíš sekce "neurazí". Ale abych skončil pozitivně. Mám-li chuť na Itálii a jsem bez nápadu, tak tady jdu na jistotu.
> 22.05.2016 - Občanská plovárna: Dneska jen komentář k...
Dneska jen komentář k servisu - opravdu neměli svůj den: žádost o jednu papričku navíc a v druhém trochu zase ubrat nějak nezvládli. A reakce při reklamaci: hmm, pokrčení ramen a odchod. K tomu ještě dvojnásobná žádost o účet. Opravdu ne vždy výhled stačí.