Profil uživatele
avatar

vsmejkal

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
7
3
Počet komentářů 39
Ohodnocené restaurace 4
Účast na gastroakcích 0

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2017: 4

Moje komentáře

> 03.06.2017 - U Černínů: Interiérem, umístěním,...
Interiérem, umístěním, obsluhou i podávanými jídly prostě jedna z mnoha (pod)průměrných českých restaurací. Velmi nevyrovnaná kvalita jídel. Chutné pečené trhané kachní maso, ale v případě rumpsteaku špatně ukrojené a ještě hůř udělané maso na hranici poživatelnosti. Jak to může někdo pustit z kuchyně...? Není důvodu navštívit znovu.
> 03.06.2017 - Gao Den: Obtížně se hledá pro...
Obtížně se hledá pro někoho, kdo není místní. Vlastní parkovací místa to bohatě vynahrazují. Interiér neutrální, moderní, vzdušný, čistý - žádná typická Asie v české variantě. Pouze česká obsluha, milá a profesionální. Jídla výborné kvality. Velmi dobře koncipovaná nabídka. Moderní vietnamská jídla. Dobrý poměr cena/výkon.
> 03.06.2017 - Nautilus hotel, Goldie: Příhodné umístění v...
Příhodné umístění v historickém centru. Zajímavý jídelní lístek, včetně jídel dne. Stálá nabídka pokrývá širokou nabídku mas. Skvělý krém z lišek. Nápaditě připravená křepelka. Úprava jídel na vysoké úrovni. Viz foto. Vinný lístek sestavený tak, aby si každý něco našel. Jen tradiční "díra" mezi levnými šumivými víny a předraženým Champagne od velkovýrobců. Jako kdyby malí vinaři v Champagne neexistovali. Interiér originální, něco mezi secesí a orientem. Je třeba přijít znovu a vyzkoušet všechno.
> 20.01.2017 - Farm Table: V městečku Klecany u...
V městečku Klecany u Prahy jsou dvě zajímavé věci: kočičí útulek Kocour Felix a tato restaurace s hezkým, velmi stylovým interiérem, dobrým jídlem a krásnou a milou obsluhou. V pátek a sobotu prý hraje jazzová kapela. Zajímavě členěné prostory (restaurace, bar v suterénu, další prostor v patře, dvě terasy), jídla trochu po belgicku (tataráky, hranolky, Burgry, ale nejen to), pro mne objev! Slušná vína, jen zbytečně drahé značky champagne. Těším se na léto, bude to skvělá výletní restaurace...

Moje gastrofotky

Fotky z komentářů