Profil uživatele
avatar

klevap

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  1
Oblíbenost komentářů
26
4
Počet komentářů 17
Ohodnocené restaurace 2
Účast na gastroakcích 4

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2017: 2

Moje komentáře

> 29.09.2017 - Lahofer hotel: Ravioli s bylinkovou...
Ravioli s bylinkovou ricottou byly dobré, opravdu domácí, možná mohly být výraznější. Ovšem velké zklamání z lišek na smetaně. Lišky byly mražené (personál přiznal)!!! Pachuť mrazáku (jak dlouho tam byly?) nepřerazila docela dobrá smetanová omáčka. Karlovarský knedlík rovněž neoplýval čerstvostí. Obsluha ale byla na úrovni a příjemná. Restaurace už by potřebovala vymalovat, stopy po průsaku na stropě nepůsobí dobře.
> 29.09.2017 - Lahofer hotel: Těšili jsme se na...
Těšili jsme se na bezmasý oběd, který jsme si sestavili prohlédnutím menu na webu. Předkrm, ravioli z červené řepy, byly vynikající, k tomu dobře ochucená a čerstvá rukola, mňam. Následovala průměrná kulajda, bohužel s žampiony. Druhá polévka, pikantní thajská polévka z lososa, je asi thajská proto, že pálí. Náznak rybí chuti v červené vodové polévce přepálené červeným kari a pestem jako stopovým prvkem bez jediného kousku čehokoliv (losos, zelenina, koriandr…), jedním slovem podprůměrná.
> 27.09.2017 - La Casa Navarra: Chuťově výborná...
Chuťově výborná kulajda, i když naprosto něco jiného než znám od babičky (se slaninou, petrželí – je to ještě kulajda?), velmi dobrý losos (mohl být méně pepřený), dobrá ratatoille (málo lilku) a výborné domácí noky s pancettou a houbami (píší s houbami, ale i v sezóně to bohužel byly jen žampiony). To vše v příjemném prostředí a s výbornou obsluhou. Poměr cena/výkon dle mého výborný.
> 27.09.2017 - La Casa Navarra: Dveře už nevržou a...
Dveře už nevržou a kabinky jdou zajistit:-) Asi to čtou. Jen by mohli dát toaletní papír místo šmirglu a prodložit interval na světlo:-))
> 21.02.2017 - U Veverky: Dávám palec za slovo...
Dávám palec za slovo "skoro", Anděl je také na levém břehu:-) S vařením tady souhlas.