Profil uživatele
avatar

Štíple

Connoisseur

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
6
1
Počet komentářů 38
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 45

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2016: 10

Moje oblíbené z Maurerova výběru GRAND RESTAURANT

Moje komentáře

> 16.10.2016 - Merlot hotel: Restaurace byla prijemnym...
Restaurace byla prijemnym prekvapenim, svickova byla vyborna :-), obsluha mila, interier vkusny, lehce opotrebovany.
> 16.02.2016 - Four Seasons hotel, CottoCrudo: Krásná restaurace....
Krásná restaurace. Dostali jsme stůl u okna s výhledem na Pražský hrad. Tak to má být. Jídlo výborné, velké porce, pro mě až příliš. Obsluha také na 1.
> 16.02.2016 - V Zátiší: Loni jsme byli při...
Loni jsme byli při návštěvě v rámci festivalu zklamaní. Letos jsme zvolili indický brunch a ten neměl chybu. Příští rok přijdeme zase!
> 16.02.2016 - La Bodeguita Del Medio: Zklamání. Jídlo naprosto...
Zklamání. Jídlo naprosto průměrné.Nechápu, proč byla restaurace na festival zařazena. Ale každý rok se taková restaurace vyskytne. Interiér má své nejlepší časy dávno za sebou. Doporučuji minimálně vymalovat.
> 16.02.2016 - Augustine Restaurant: Na loňském festivalu pro...
Na loňském festivalu pro nás byla tato restaurace opravdový objev a i letos jsme si návštěvu opravdu užili.Příští rok přijdeme určitě znovu!
> 16.02.2016 - Aria Hotel, CODA Restaurant: Restauraci jsme již kdysi...
Restauraci jsme již kdysi v rámci festivalu navštívili a tehdy jsme byli jediní hosté. Jídlo však bylo výborné a interiér a dekorace mě velmi zaujaly. Letos bohužel úroveň festivalové nabídky nedosahovala tehdejší úrovně, dostavilo se spíše zklamání. Jediný chod, který chutnal mně i manželovi, byl předkrm. Hlavní chod mému mužovi vyloženě nesedl a moučník postrádal jakoukoliv nápaditost.
> 16.02.2016 - Passage, Wine & Dine: Žabí stehýnka jsem nikdy...
Žabí stehýnka jsem nikdy nejedla, nechtěla jsem si tedy nechat ujít tuto příležitost. Kamarádka, která restauraci navštívila týden přede mnou, mě varovala. Na večeři jsem tedy šla se smíšenými pocity. Nicméně pro personál nebyl problém změnit naši rezervovanou jednochodovou ochutnávku, a tak jsme si s manželem oba pochutnali na sumcovi. Velikost porce pro nás nebyl problém, jako lehká večeře byl naprosto dostačující. Užili jsme si i podávané víno, které bylo do 1chodové degustace zahrnuté.
> 16.02.2016 - Francouzská restaurace Art Nouveau: Po loňské návštěvě,...
Po loňské návštěvě, kdy jsme zvolili jednochodové menu, jsme se letos rozhodli vychutnat si v nejkrásnějším pražském secesním interiéru menu tříchodové. Amuse bouche nenadchla, polévka pro mě příliš sladká, manželovi chutnala velmi. Druhý chod v dokonalé úpravě byl zážitkem hlavně pro mého manžela, který miluje čočku. Já jsem ocenila variaci creme brule, nejlepší bylo s příchutí josty. Vína skvělá, avšak prezentace bílého vína jako oblast Bordeaux, podoblast Languedoc milovníky Francie zarazí.
> 18.01.2016 - Bellevue: GRF 2016. Tentokrat jsme...
GRF 2016. Tentokrat jsme restauraci navstivili podruhe, poprve to bylo v ramci GRF pred nekolika lety. Prvni velky zazitek byl vyhled na zasnezeny Prazsky hrad. Amuse bouche mel na me gusto prilis rybi chut. Predkrm nemel chybu, morsky chrest jsem jedla poprve a moc mi chutnal, burrata byla lahodna. Hlavni chod byl pro me zajimavejsi vizuelne nez chutove. Maly mezimoucnicek na osvezeni chuti chutnal skvele, snickers byly prilis sladke a tucne. Zmrzlina ze slaneho karamelu - dokonalost sama
> 18.01.2016 - Spices Restaurant and Bar: GRF 2016. Spices je muj...
GRF 2016. Spices je muj favorit, prestoze asijska kuchyne neni to, co vyhledavam. Loni jsme v ramci GRF zazili predstaveni noveho konceptu restaurace a bylo to uzasne. I letos jsme odchazeli maximalne spokojeni. Menu bylo v podstate petichodove, podavaly se 2 predkrmy a 2 hlavni chody, takze jsme se trochu prejedli. Doporucuji si nechat servirovat vse postupne, protoze kdyz vam serviruji oba predkrmy i hlavni chody zaroven, jidlo vychladne.
> 18.01.2016 - Le Grill, The Grand Mark Hotel: GRF 2016. Restauraci jsme...
GRF 2016. Restauraci jsme navstivili jiz 2x a vzdy bylo vse perfektni. Letos jsme ji nemeli v planu, nicmene Gran Fiero, kde jsme meli 15.1. rezervaci, degustaci zrusila a proto jsem pozadala p. Foitlovou z GRF, zda by bylo mozne presunout rezervaci do Le Grillu. Vse bylo jako vzdy chutne, na zaver jsme dostali uzasne pralinky.

Moje gastrofotky

Fotky z komentářů